صفحه‌ي اصلي
خدمات
مشتريان
اخبار
مقالات
سايت‌هاي مرتبط
تماس با ما
صفحه‌ي اعضا
فروشگاه آنلاين
لوح فشرده
  گروه سي دي
  گروه دي وي دي
قاب
  قاب تك
  قاب 2 تايي
  قاب ۴ تايي
  قاب 6 تايي
  قاب 8 تايي
  قاب CD
  متفرقه

خدمات

۱- توليد و پخش محصولات نرم افزاري:

الف- توليد محصولات شركت مبنا:
اين توليدات منطبق بر اهداف و چشم انداز بلند مدت شركت «مبنا رسانه شهر» و مطابق با نيازهاي روز جامعه توسط نيروهاي متخصص و  مجرب بخش توليد ، طراحي و اجرا مي‌گردد . از اين دست مي توان به ساخت و توليد ده ها محصول چند رسانه اي (مالتي مديا)  فاخر در زمينه هاي آموزشي ، مذهبي و  اطلاع رساني به سفارش  ارگانهاي دولتي ، شركت هاي خصوصي  و اشخاص حقيقي اشاره نمود.


ب- توليد محصولات خاص به سفارش مؤسسات و سازمان‌هاي دولتي و خصوصي :
در اين بخش با توجه به رايزني هاي انجام شده با سازمان‌ها  و شركت‌هاي دولتي و خصوصي ، بسته به نياز آنها و منطبق با برنامه‌هاي فرهنگي-آموزشي ارگان‌ها، شركت مبنا اقدام به توليد نرم‌افزار مطابق با خواسته‌هاي سازمان مورد نظر  مي‌نمايد.


  لينك دانلود معرفي كار (فارسي)                                              لينك دانلود معرفي كار (انگليسي)


2- چاپ ، توليد و تكثير CD، DVD وMini CD  :

الف - مدتي طولاني از صنعت چاپ كاغذ مي‌گذرد ولي چندي است كه تكنولوژي چاپ بر روي CD، DVD وMini CD  همراه با تكثير به صورت رايت (Duplicate) و يا به صورت استمپري (پشت نقره اي - اريجينال (Replicate)) وارد عرصه‌ي بازار كشور شده است؛ و شركت‌ها و مؤسسات براي معرفي خود و محصولاتشان به جاي استفاده از بروشور و دفترچه اقدام به تهيّه‌ي CD با آرم و لوگوي اختصاصي به همراه محتويات اطلاعاتي خودشان نموده‌اند و به اين ترتيب، هم هزينه‌هاي تبليغات خود را كاهش داده‌اند و هم ماندگاري و در دسترس بودن اطلاعات را براي مشتريان افزايش داده‌اند. شركت مبنا در ارائه‌ي اين خدمت نيز آمادة همكاري با مؤسسات و شركت‌ها با گونه‌هاي چاپ متداول ( افست - سيلك – ديجيتال ) بر روي  CD، DVD وMini CD مي باشد.


ب - با  در نظر داشتن نياز لوح فشرده به بسته بندي مناسب شركت مبنا اقدام به ايجاد واحد توزيع  انواع قاب دي وي دي  (DVD) و سي دي (CD) نموده است و همچنين امكانات لازم براي چاپ بسته بندي كاغذي (ولت مقوايي) و چاپ بوكلت قاب ( اينزرت) را فراهم نموده است. در صورت نياز مشتريان امكان چاپ هم به صورت افست و هم به صورت ديجيتال مهيا مي باشد.


   لينك دانلود معرفي كار (فارسي)                                            لينك دانلود معرفي كار (انگليسي)


3- توليد انيميشن:

انيميشن امروز به يك صنعت مستقل تبديل شده و حتّي در برخي موضوعاتِ فرهنگي- هنري گوي سبقت را از هنرهايي چون سينما و تئاتر ربوده است . سوژه‌هايي كه در  هنرهاي قديمي‌تر (سينما و تئاتر)  به سختي قابل پرداخت و توليد بودند  با ورود انيميشن ، باوركردني و اجرايي شدند . از اين رو شركت مبنا با اين هدف  اقدام به توليد محصولات انيميشن با تكنولوژي روز و دستگاه‌هاي مجهّز نموده است . اين توليدات هم در دو قسمت توليد  محصولات شركت مبنا و توليد  سفارشي براي  ارگان‌ها گنجانده مي‌شود.


     لينك دانلود معرفي كار (فارسي)                                            لينك دانلود معرفي كار (انگليسي)

 
سبد خريد

هنوز كالايي براي خريد انتخاب نشده‌است.

ورود اعضا
  ايـميل:  
  رمز ورود:  
 

ثبت نام

قراموش كردن رمز ورود

 
جست و جو
   
   
آمار بازديد

تغداد بازديد تا كنون: 97368